whatsapp
Pınarbaşı Mah. 115. Cad. No:5/A Sincan ANKARA

0312 911 46 67

ÜCRETSİZ SERVİS

0553 781 46 67

Hakkımızda

Firmamız 2018 yılında siz kıymetli müşterilerimize halı yıkama koltuk yıkama buharlı koltuk yıkama yerinde halı yıkama ve stor perde yıkama alanında hizmet vermek için Ankara’nın Sincan ilçesinde kurulmuştur.

Halı, Yorgan, Battaniye ve Stor Perde Yıkama

Firmamız siz kıymetli müşterilerimize halı yıkama alanında anti bakteriyel ve en ucuz hizmeti sunmayı kedisine ilke edinmiştir. Halı yıkama için son sistem makineler ile siz kıymetli müşterilerimize anti bakteriyel hizmet sunmaktadır. Halı yıkama alanında en ucuz en temiz halı yıkama hizmetini sunmaktan mutluluk duyarız. Bu güne kadar gerçek halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti ile tanışmamış Halkımızın Öztürk halı ve koltuk yıkama ile Tanışması için Çağın gerektirdiği gereksinimlerini Teknolojiyle birleştirilmiş, yüksek tecrübesi ve tam profesyonel Ekip ve ekipmanları ile firmamız tüm Türkiye’ye, Öztürk Halı Yıkamanın ucuz ve kaliteli halı yıkama hizmet Anlayışını getirmek için yola çıkmıştır.

Halı yıkama hizmeti alanında zirvede gösterilmemizin Ankara halı yıkama Sincan Halı Yıkama Başkent Halı Yıkama En Ucuz Halı Yıkama En Kaliteli Halı Yıkama denince ilk akla gelmemizin nedeni siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetinden kaynaklanmaktadır.

Hakkımızda